SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
HÖLLVIKEN INNEBANDY
HELT VANLIGA STJÄRNOR.

Kommande matcher
OKTOBER 2021
 
17
13:00
sön
13:00    
Pojkar 06-07, Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK/IBK Genarp P07/08 - Höllvikens IBF P07  -      
17
14:00
sön
14:00    
Pojkar 06-07, Kulladals sporthall
Malmhaug INSTÄLLD! - Höllviken IBF  -      
17
15:30
sön
15:30    
Flickor 03-04, Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK DU - Höllvikens IBF B  -      
17
16:00
sön
16:00    
A-lag Dam, Qpoolen
Röke IBK A - Höllvikens IBF A  -      
 
19
19:50
tis
19:50    
Pojkar 06-07, Killebäckshallen
IBK Lund P06 S - Höllvikens IBF P06/07-1  -      
21
20:00
tor
20:00    
Flickor 03-04, Halörhallen
Höllvikens IBF B - Gantofta IBK  -      
22
19:30
fre
19:30    
Pojkar 06-07, Gyahallen
Höllvikens IBF P06/07-1 - Urdraget lag (Engelholm)  -      
22
20:00
fre
20:00    
H2, Eslövshallen A
H2 » 
Eslövs IBF A - Höllvikens IBF B
  -      
23
11:00
lör
11:00    
A-lag Dam, Halörhallen
Höllvikens IBF A - FC Helsingborg  -      
23
12:30
lör
12:30    
Pojkar 08-09, Gyahallen
Höllvikens IBF P08 - Gårdarike IBK P09-10  -      
23
14:00
lör
14:00    
JAS, Brearedshallen
JAS » 
Träslövsläge IF - Höllvikens IBF
  -      
23
14:30
lör
14:30    
Pojkar 08-09, Gyahallen
Höllvikens IBF P08 - Åkarps IBK P08/09  -      
23
15:00
lör
15:00    
Allsvenskan Herr, Halörhallen
Höllvikens IBF - Fagerhult Habo IBK  -      
24
09:45
sön
09:45    
Pojkar 13-14, Kulladals Sporthall
IBK Lund P2014 SÖ - Höllvikens IBF P13/14 Vit  -      
24
10:00
sön
10:00    
Pojkar 13-14, Klagshamns Sporthall
IFK Klagshamn gul - Höllvikens IBF 13-14 Orange  -      
24
10:30
sön
10:30    
Pojkar 13-14, Kulladals Sporthall
Höllvikens IBF P13/14 Vit - Malmhaug IBF P13/14-2  -      
24
10:45
sön
10:45    
Pojkar 13-14, Klagshamns Sporthall
Höllvikens IBF 13-14 Orange - Palmstaden IK PF14/15 Svart  -      
24
10:45
sön
10:45    
Pojkar 13-14, Klagshamns Sporthall
Palmstaden IK PF14/15 Svart - Höllvikens IBF P13/14 Svart  -      
24
11:30
sön
11:30    
Pojkar 13-14, Klagshamns Sporthall
Höllvikens IBF P13/14 Svart - IFK Klagshamn gul  -      
24
12:00
sön
12:00    
Pojkar 12, Gyahallen
Höllvikens IBF P12 Svart - Hofterups IBF P11/12-2  -      
24
13:00
sön
13:00    
HJ18, Tyrs Hovs Sportcentra
HJ18 » 
Röke IBK - Höllvikens IBF Gårdarike
  -      
24
14:00
sön
14:00    
Pojkar 12, Gyahallen
Lomma FBC P12-1 - Höllvikens IBF P12 Svart  -      
24
15:30
sön
15:30    
Pojkar 05, Helsingborg Arena B
FC Helsingborg P06-Blå - Höllvikens IBF P05  -      
 
27
19:00
ons
19:00    
A-lag Dam, Halörhallen
Höllvikens IBF A - Malmö FBC B  -      
28
19:00
tor
19:00    
H2, Halörhallen
H2 » 
Höllvikens IBF B - Palmstaden IK A
  -      
29
fre
00:00    
Pojkar 06-07, Övrig plats
Urdraget lag (Vv-84) - Höllvikens IBF P06/07-2  -      
29
19:30
fre
19:30    
HJ18, Herrestorpshallen
HJ18 » 
Höllvikens IBF Gårdarike - Bjärreds IBK
  -      
30
13:00
lör
13:00    
Pojkar 06-07, Halörhallen
Höllvikens IBF P06/07-1 - Åstorp/Kvidinge IBS P06  -      
30
14:00
lör
14:00    
Allsvenskan Herr, Idrottshuset Örebro
IBF Örebro - Höllvikens IBF  -      
31
17:00
sön
17:00    
Pojkar 08-09, Killebäckshallen
IBK Lund P09 Sandby - Höllvikens IBF P08  -      
NOVEMBER 2021
 
05
20:00
fre
20:00    
JAS, Genarps Idrottshall
JAS » 
IBK Genarp - Höllvikens IBF
  -      
06
15:00
lör
15:00    
Allsvenskan Herr, Halörhallen
Höllvikens IBF - FBC Lerum  -      
 
10
19:00
ons
19:00    
Allsvenskan Herr, Baltiska Hallen A
Malmö FBC - Höllvikens IBF  -      
12
19:30
fre
19:30    
JAS, Halörhallen
JAS » 
Höllvikens IBF - FC Helsingborg
  -      
12
20:00
fre
20:00    
A-lag Dam, Nosabyhallen
Willands IBK - Höllvikens IBF A  -      
13
12:30
lör
12:30    
Pojkar 05, Gyahallen
Höllvikens IBF P05 - FBC Ystad /FC Cimrishamn P04  -      
13
14:30
lör
14:30    
Pojkar 11, Gyahallen
Urdraget lag (Näset) - Höllvikens IBF P11  -      
13
15:00
lör
15:00    
Allsvenskan Herr, Halörhallen
Höllvikens IBF - Åstorp/Kvidinge IBS  -      
13
15:00
lör
15:00    
Pojkar 12, Bjärehovhallen
Malmö FBC P12 Husie - Höllvikens IBF P12 Svart  -      
13
15:30
lör
15:30    
Pojkar 11, Gyahallen
Höllvikens IBF P11 - Malmö FBC P10-12 Riseberga  -      
13
16:00
lör
16:00    
Pojkar 12, Bjärehovhallen
Höllvikens IBF P12 Svart - Bjärreds IBK P11  -      
13
16:30
lör
16:30    
Pojkar 06-07, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Höllvikens IBF P06/07-2  -      
14
sön
00:00    
Allsvenskan Herr, Övrig plats
Palmstaden IK - Höllvikens IBF  -      
14
12:00
sön
12:00    
Pojkar 08-09, Gyahallen
Höllvikens IBF P08 - IBK Lund P08 L  -      
14
14:00
sön
14:00    
Flickor 03-04, Vittsjö Idrottshall
Emmaljunga GOIF - Höllvikens IBF B  -      
14
14:00
sön
14:00    
HJ18, Lerbäckshallen A
HJ18 » 
IBK Lund - Höllvikens IBF Gårdarike
  -      
14
14:00
sön
14:00    
Pojkar 06-07, Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF P06 - Höllvikens IBF P06/07-1  -      
14
14:00
sön
14:00    
Pojkar 08-09, Gyahallen
Höllvikens IBF P08 - Munka-Ljungby IBK  -      
14
14:00
sön
14:00    
Pojkar 13-14, Sallerupshallen
Lomma FBC P13-2 - Höllvikens IBF P13/14 X  -      
14
14:40
sön
14:40    
Pojkar 13-14, Sallerupshallen
Höllvikens IBF P13/14 X - Eslövs IBF FP12/13  -      
14
15:30
sön
15:30    
Pojkar 13-14, Sallerupshallen
Lomma FBC P13-2 - Höllvikens IBF P13-14 Y  -      
14
16:00
sön
16:00    
Pojkar 06-07, Gyahallen
Höllvikens IBF P07 - IBK Osby P07  -      
14
16:15
sön
16:15    
Pojkar 13-14, Sallerupshallen
Höllvikens IBF P13-14 Y - Västra Ingelstad IS PF12/13  -      
14
17:00
sön
17:00    
H2, Bjärehovhallen
H2 » 
Bjärreds IBK A - Höllvikens IBF B
  -      
 
18
20:00
tor
20:00    
Pojkar 05, Herrestorpshallen
Höllvikens IBF P05 - Hofterups IBF P04-05  -      
19
18:30
fre
18:30    
Pojkar 06-07, Vipeholmshallen
IBK Lund P07/08 Sandby - Höllvikens IBF P07  -      
19
19:00
fre
19:00    
Flickor 03-04, Halörhallen
Höllvikens IBF B - Palmstaden IK  -      
19
19:00
fre
19:00    
HJ18, Skurups Sparbank Arena
HJ18 » 
Skurups IBK - Höllvikens IBF Gårdarike
  -      
20
10:00
lör
10:00    
Pojkar 12, Slättängshallen
Lomma FBC P12-2 - Höllvikens IBF P12 Orange  -      
20
11:00
lör
11:00    
Pojkar 12, Slättängshallen
Höllvikens IBF P12 Orange - Malmö FBC P11 Husie  -      
20
12:15
lör
12:15    
Pojkar 08-09, Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF P08 - Höllvikens IBF P08  -      
20
12:30
lör
12:30    
Pojkar 11, Vipeholmshallen
IBK Lund P2011 Dalby - Höllvikens IBF P11  -      
20
13:30
lör
13:30    
Pojkar 11, Vipeholmshallen
Höllvikens IBF P11 - FC Cimrishamn P/F 09-11  -      
20
14:00
lör
14:00    
Pojkar 06-07, Gyahallen
Höllvikens IBF P06/07-2 - Lönsboda IBK P07  -      
20
14:30
lör
14:30    
Pojkar 06-07, Västergårdshallen
FC Helsingborg P06-Svart - Höllvikens IBF P06/07-1  -      
20
14:45
lör
14:45    
Pojkar 11, Vipeholmshallen
Höllvikens IBF P11 - FC Cimrishamn P/F 09-11  -      
20
15:00
lör
15:00    
A-lag Dam, Halörhallen
Höllvikens IBF A - IBK Landskrona  -      
20
15:00
lör
15:00    
JAS, Munkahallen
JAS » 
Munka-Ljungby IBK - Höllvikens IBF
  -      
20
15:30
lör
15:30    
Pojkar 11, Vipeholmshallen
Tygelsjö IK P09-11 - Höllvikens IBF P11  -      
21
12:00
sön
12:00    
Pojkar 10, Gyahallen
Höllvikens IBF P10 - Vakant  -      
21
14:00
sön
14:00    
Pojkar 10, Gyahallen
Gårdarike IBK P09-10 - Höllvikens IBF P10  -      
21
15:45
sön
15:45    
Pojkar 05, Svaleboskolan
Urdraget lag (Veberöd/Blentarp) - Höllvikens IBF P05  -      
21
16:00
sön
16:00    
Allsvenskan Herr, Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Warberg IC - Höllvikens IBF  -      
 
25
19:45
tor
19:45    
Flickor 03-04, Förslövs Idrottshall
Förslövs IF - Höllvikens IBF B  -      
26
19:30
fre
19:30    
HJ18, Herrestorpshallen
HJ18 » 
Höllvikens IBF Gårdarike - FC Helsingborg
  -      
26
19:45
fre
19:45    
A-lag Dam, Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS - Höllvikens IBF A  -      
27
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10, Slättängshallen
Lomma FBC P10 - Höllvikens IBF P10  -      
27
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Slättängshallen
Höllvikens IBF P10 - Skurups IBK PF10B  -      
27
10:10
lör
10:10    
Pojkar 11, Västervånghallen
Lomma FBC P11-2 - Höllvikens IBF P11  -      
27
10:50
lör
10:50    
Pojkar 11, Västervånghallen
Höllvikens IBF P11 - FBC Ystad 2009-2011  -      
27
12:00
lör
12:00    
Pojkar 08-09, Gyahallen
Höllvikens IBF P08 - Malmö FBC P07-08  -      
27
12:10
lör
12:10    
Pojkar 11, Västervånghallen
Höllvikens IBF P11 - FC Cimrishamn P/F 09-11  -      
27
13:30
lör
13:30    
Pojkar 06-07, Toftanäs Sporthall
Malmö FBC P06 Magenta - Höllvikens IBF P06/07-2  -      
27
14:00
lör
14:00    
Pojkar 08-09, Gyahallen
Höllvikens IBF P08 - FC Helsingborg P08/09  -      
27
16:00
lör
16:00    
H2, Kungsgårdshallen
H2 » 
FBC Engelholm A - Höllvikens IBF B
  -      
27
16:00
lör
16:00    
Pojkar 06-07, Gyahallen
Höllvikens IBF P07 - Bjärreds IBK P07 Svart  -      
28
09:00
sön
09:00    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Höllvikens IBF 13-14 Orange - IFK Klagshamn gul  -      
28
09:00
sön
09:00    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Höllvikens IBF P13/14 Svart - Gårdarike IBK P13-14  -      
28
10:30
sön
10:30    
Pojkar 13-14, Gyahallen
IFK Klagshamn gul - Höllvikens IBF P13/14 Svart  -      
28
10:30
sön
10:30    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Skurups IBK PF14-15 - Höllvikens IBF 13-14 Orange  -      
28
11:30
sön
11:30    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Höllvikens IBF P13/14 Vit - Tygelsjö IK P14-2  -      
28
13:00
sön
13:00    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Malmhaug IBF P13/14-1 - Höllvikens IBF P13/14 Vit  -      
28
15:30
sön
15:30    
Pojkar 06-07, Toftanäs Sporthall
Malmö FBC P06 Svart - Höllvikens IBF P06/07-1  -      
DECEMBER 2021
 
01
19:30
ons
19:30    
HJ18, Herrestorpshallen
HJ18 » 
Höllvikens IBF Gårdarike - Malmhaug IBF
  -      
03
19:00
fre
19:00    
Flickor 03-04, Halörhallen
Höllvikens IBF B - Lomma FBC  -      
03
19:30
fre
19:30    
Pojkar 05, Herrestorpshallen
Höllvikens IBF P05 - IBK Genarp P05/06  -      
04
12:30
lör
12:30    
Pojkar 06-07, Gyahallen
Höllvikens IBF P06/07-2 - Lönsboda IBK P07  -      
04
13:00
lör
13:00    
Pojkar 08-09, Gyahallen
Höllvikens IBF P08 - Willands IBK P08/09  -      
04
14:30
lör
14:30    
Pojkar 06-07, Halörhallen
Höllvikens IBF P06/07-1 - Munka-Ljungby IBK  -      
05
10:00
sön
10:00    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Palmstaden IK PF14/15 Svart - Höllvikens IBF P13/14 Svart  -      
05
10:30
sön
10:30    
Pojkar 12, Lerbäckshallen A
Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - Höllvikens IBF P12 Svart  -      
05
10:45
sön
10:45    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Näsets IBF PF13-14 Orange - Höllvikens IBF 13-14 Orange  -      
05
10:45
sön
10:45    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Höllvikens IBF P13/14 Svart - Näsets IBF PF13-14 Orange  -      
05
11:30
sön
11:30    
Pojkar 12, Lerbäckshallen A
Höllvikens IBF P12 Svart - IBK Lund P11 SÖ  -      
05
11:30
sön
11:30    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Höllvikens IBF 13-14 Orange - Palmstaden IK PF14/15 Svart  -      
05
13:00
sön
13:00    
A-lag Dam, Bråhögshallen
IK Stanstad - Höllvikens IBF A  -      
05
13:30
sön
13:30    
Pojkar 06-07, Helsingborg Arena B
FC Helsingborg P07-Vit - Höllvikens IBF P07  -      
05
15:30
sön
15:30    
HJ18, Mariahallen
HJ18 » 
FC Helsingborg P05 - Höllvikens IBF Gårdarike
  -      
05
16:00
sön
16:00    
H2, Lerbäckshallen A
H2 » 
IBK Lund A - Höllvikens IBF B
  -      
 
10
19:00
fre
19:00    
H2, Halörhallen
H2 » 
Höllvikens IBF B - Skurups IBK A
  -      
10
19:00
fre
19:00    
Pojkar 06-07, Gyahallen
Höllvikens IBF P06/07-1 - IBK Lund P06 S  -      
10
19:30
fre
19:30    
HJ18, Herrestorpshallen
HJ18 » 
Höllvikens IBF Gårdarike - VV-84 SK Bjuv
  -      
11
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10, Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF P10 - Höllvikens IBF P10  -      
11
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Kulladals Sporthall
Höllvikens IBF P10 - Gårdarike IBK P09-10  -      
11
10:30
lör
10:30    
Pojkar 13-14, Lerbäckshallen A
IBK Lund P2014 SÖ - Höllvikens IBF P13/14 Vit  -      
11
11:00
lör
11:00    
Flickor 03-04, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Höllvikens IBF B  -      
11
11:20
lör
11:20    
Pojkar 13-14, Lerbäckshallen A
Höllvikens IBF P13/14 Vit - Malmö FBC P14-15 Riseberga  -      
11
12:30
lör
12:30    
Pojkar 06-07, Gyahallen
Höllvikens IBF P07 - FC Helsingborg P07-Blåsvart  -      
11
13:00
lör
13:00    
A-lag Dam, Halörhallen
Höllvikens IBF A - Urdraget lag (Häljarp)  -      
11
14:15
lör
14:15    
Pojkar 13-14, Pilbäckshallen
Eslövs IBF FP12/13 - Höllvikens IBF P13-14 Y  -      
11
14:30
lör
14:30    
Pojkar 06-07, Gyahallen
Höllvikens IBF P06/07-2 - Röke IBK P06  -      
11
15:00
lör
15:00    
Pojkar 13-14, Pilbäckshallen
Höllvikens IBF P13-14 Y - Västra Ingelstad IS PF12/13  -      
11
15:45
lör
15:45    
Pojkar 13-14, Pilbäckshallen
Höllvikens IBF P13/14 X - Tygelsjö IK P13  -      
11
16:00
lör
16:00    
JAS, Halörhallen
JAS » 
Höllvikens IBF - Varla IBK
  -      
11
16:30
lör
16:30    
Pojkar 13-14, Pilbäckshallen
Västra Ingelstad IS PF12/13 - IBK Lund P12 D 2  -      
12
10:45
sön
10:45    
Pojkar 08-09, Serresjöskolan
Palmstaden IK P09/10 - Höllvikens IBF P08  -      
12
12:00
sön
12:00    
Pojkar 08-09, Bråhögshallen
IK Stanstad P08/09 - Höllvikens IBF P08  -      
 
16
19:30
tor
19:30    
Pojkar 05, Herrestorpshallen
Höllvikens IBF P05 - IBK Landskrona P04-2  -      
17
19:00
fre
19:00    
H2, Halörhallen
H2 » 
Höllvikens IBF B - FBC Helsingborg
  -      
17
19:00
fre
19:00    
Pojkar 08-09, Gyahallen
Höllvikens IBF P08 - IBS Svedala P08  -      
17
19:30
fre
19:30    
Pojkar 05, Killebäckshallen
IBK Lund P05/06 S - Höllvikens IBF P05  -      
18
lör
00:00    
Pojkar 06-07, Övrig plats
Urdraget lag (Engelholm) - Höllvikens IBF P06/07-1  -      
18
12:30
lör
12:30    
Pojkar 11, Gyahallen
Höllvikens IBF P11 - Malmö FBC P11 Husie  -      
18
13:00
lör
13:00    
Pojkar 08-09, Burlövs Sporthall
Åkarps IBK P08/09 - Höllvikens IBF P08  -      
18
14:30
lör
14:30    
Pojkar 11, Gyahallen
Gårdarike IBK P11-13 - Höllvikens IBF P11  -      
18
15:00
lör
15:00    
Allsvenskan Herr, Halörhallen
Höllvikens IBF - Lindås Rasta IBK  -      
18
15:30
lör
15:30    
Pojkar 12, Gyahallen
Höllvikens IBF P12 Orange - IBS Svedala P 10  -      
18
17:30
lör
17:30    
Pojkar 12, Gyahallen
Palmstaden IK P11/12 - Höllvikens IBF P12 Orange  -      
19
sön
00:00    
Pojkar 06-07, Övrig plats
Urdraget lag (Engelholm) - Höllvikens IBF P07  -      
19
12:00
sön
12:00    
Pojkar 11, Gyahallen
Höllvikens IBF P11 - FBC Ystad 2009-2011  -      
19
13:30
sön
13:30    
JAS, Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
JAS » 
Warberg IBF - Höllvikens IBF
  -      
19
14:00
sön
14:00    
Pojkar 06-07, Sallerupshallen
Eslövs IBF FP06/07 - Höllvikens IBF P06/07-2  -      
19
14:00
sön
14:00    
Pojkar 11, Gyahallen
Malmö FBC P09/10 Slottsstaden - Höllvikens IBF P11  -      
19
16:30
sön
16:30    
A-lag Dam, Lerbäckshallen A
IBK Lund A - Höllvikens IBF A  -      
19
18:30
sön
18:30    
HJ18, Munkahallen
HJ18 » 
Munka-Ljungby IBK - Höllvikens IBF Gårdarike
  -      
JANUARI 2022
 
06
13:00
tor
13:00    
Allsvenskan Herr, Åby Arena
Åby IBK - Höllvikens IBF  -      
08
15:00
lör
15:00    
Allsvenskan Herr, Halörhallen
Höllvikens IBF - Karlstad IBF  -      
 
14
19:00
fre
19:00    
Pojkar 08-09, Gyahallen
Höllvikens IBF P08 - IBK Lund P09 Sandby  -      
14
19:30
fre
19:30    
H2, Qpoolen
H2 » 
Röke IBK - Höllvikens IBF B
  -      
14
19:30
fre
19:30    
HJ18, Herrestorpshallen
HJ18 » 
Höllvikens IBF Gårdarike - FBC Engelholm
  -      
15
10:30
lör
10:30    
Pojkar 13-14, Lerbäckshallen A
Näsets IBF PF13-14 Orange - Höllvikens IBF P13/14 Svart  -      
15
11:20
lör
11:20    
Pojkar 13-14, Lerbäckshallen A
IBK Lund P13 NV - Höllvikens IBF 13-14 Orange  -      
15
11:20
lör
11:20    
Pojkar 13-14, Lerbäckshallen A
Höllvikens IBF P13/14 Svart - IBK Lund P 2014 D  -      
15
12:00
lör
12:00    
Flickor 03-04, Halörhallen
Höllvikens IBF B - Röke IBK DU  -      
15
12:10
lör
12:10    
Pojkar 13-14, Lerbäckshallen A
Höllvikens IBF 13-14 Orange - Näsets IBF PF13-14 Orange  -      
15
15:00
lör
15:00    
A-lag Dam, Halörhallen
Höllvikens IBF A - Skurups IBK  -      
15
15:45
lör
15:45    
Pojkar 06-07, Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS P06 - Höllvikens IBF P06/07-1  -      
16
11:00
sön
11:00    
Pojkar 11, Aggarpshallen
Skurups IBK P/F11 - Höllvikens IBF P11  -      
16
12:00
sön
12:00    
Pojkar 11, Aggarpshallen
Höllvikens IBF P11 - IBS Svedala P 10  -      
16
13:00
sön
13:00    
Allsvenskan Herr, Idrottshuset Örebro
Lillån IBK - Höllvikens IBF  -      
16
13:00
sön
13:00    
Pojkar 06-07, Gyahallen
Höllvikens IBF P06/07-2 - Röke IBK P06  -      
16
14:45
sön
14:45    
Pojkar 08-09, Svaleboskolan
IBF Veberöd/Blentarp 97 P07 - Höllvikens IBF P08  -      
 
18
20:00
tis
20:00    
JAS, Halörhallen
JAS » 
Höllvikens IBF - IBK Genarp
  -      
19
19:00
ons
19:00    
Pojkar 06-07, Halörhallen
Höllvikens IBF P06/07-1 - Malmhaug IBF P06  -      
21
19:00
fre
19:00    
H2, Halörhallen
H2 » 
Höllvikens IBF B - Malmhaug IBF A
  -      
21
19:30
fre
19:30    
JAS, Lerbäckshallen A
JAS » 
IBK Lund/Elit - Höllvikens IBF
  -      
22
lör
00:00    
Pojkar 06-07, Övrig plats
Urdraget lag (Osby) - Höllvikens IBF P06/07-2  -      
22
11:00
lör
11:00    
Pojkar 06-07, Halörhallen
Höllvikens IBF P06/07-1 - FC Helsingborg P06-Svart  -      
22
11:30
lör
11:30    
HJ18, Höörs Idrottshall
HJ18 » 
Frosta IBF - Höllvikens IBF Gårdarike
  -      
22
12:30
lör
12:30    
Pojkar 12, Gyahallen
Höllvikens IBF P12 Svart - Malmhaug IBF P11-1  -      
22
13:00
lör
13:00    
A-lag Dam, Kungsgårdshallen
FBC Engelholm - Höllvikens IBF A  -      
22
13:00
lör
13:00    
Pojkar 11, Pilbäckshallen
IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 - Höllvikens IBF P11  -      
22
13:45
lör
13:45    
Pojkar 12, Genarps Idrottshall
Vakant - Höllvikens IBF P12 Orange  -      
22
14:00
lör
14:00    
Pojkar 11, Pilbäckshallen
Höllvikens IBF P11 - Tygelsjö IK P09-11  -      
22
14:30
lör
14:30    
Pojkar 12, Genarps Idrottshall
Höllvikens IBF P12 Orange - IBK Genarp PF11/12  -      
22
14:30
lör
14:30    
Pojkar 12, Gyahallen
IBK Lund P2011 Dalby - Höllvikens IBF P12 Svart  -      
22
15:00
lör
15:00    
Allsvenskan Herr, Halörhallen
Höllvikens IBF - Lagan IBK  -      
22
15:00
lör
15:00    
Pojkar 11, Pilbäckshallen
IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 - Höllvikens IBF P11  -      
22
15:30
lör
15:30    
Pojkar 08-09, Gyahallen
Höllvikens IBF P08 - IFK Klagshamn P08  -      
22
17:00
lör
17:00    
Pojkar 11, Pilbäckshallen
Tygelsjö IK P09-11 - Höllvikens IBF P11  -      
23
10:00
sön
10:00    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Höllvikens IBF P13-14 Y - IBK Lund P12 D 2  -      
23
10:40
sön
10:40    
Pojkar 13-14, Gyahallen
IBK Landskrona P12 svart - Höllvikens IBF P13-14 Y  -      
23
11:30
sön
11:30    
Pojkar 13-14, Gyahallen
IBK Lund P12 D 2 - Höllvikens IBF P13/14 X  -      
23
12:00
sön
12:00    
Pojkar 08-09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Höllvikens IBF P08  -      
23
12:15
sön
12:15    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Höllvikens IBF P13/14 X - IBK Landskrona P12 svart  -      
23
12:30
sön
12:30    
Pojkar 13-14, Killebäckshallen
IBK Lund P 13 S - Höllvikens IBF P13/14 Vit  -      
23
13:15
sön
13:15    
Pojkar 13-14, Killebäckshallen
Höllvikens IBF P13/14 Vit - IBK Genarp PF13/14  -      
23
17:00
sön
17:00    
Flickor 03-04, Klippans Idrottshall
Flyttat lag (Åby) - Höllvikens IBF B  -      
 
26
20:30
ons
20:30    
H2, Slättängshallen
H2 » 
Lomma FBC A - Höllvikens IBF B
  -      
28
19:00
fre
19:00    
Pojkar 06-07, Gyahallen
Höllvikens IBF P06/07-2 - Urdraget lag (Vv-84)  -      
28
19:30
fre
19:30    
Flickor 03-04, Halörhallen
Höllvikens IBF B - Skurups IBK DU  -      
28
19:30
fre
19:30    
HJ18, Herrestorpshallen
HJ18 » 
Höllvikens IBF Gårdarike - Röke IBK
  -      
29
11:15
lör
11:15    
Pojkar 13-14, Lödde Idrottshall
Hofterups IBF P13/14-2 - Höllvikens IBF P13-14 Y  -      
29
11:55
lör
11:55    
Pojkar 13-14, Lödde Idrottshall
Höllvikens IBF P13-14 Y - Malmhaug IBF P13  -      
29
12:00
lör
12:00    
H2, Herrestorpshallen
H2 » 
Höllvikens IBF B - Eslövs IBF A
  -      
29
12:45
lör
12:45    
Pojkar 13-14, Lödde Idrottshall
Hofterups IBF P13/14-1 - Höllvikens IBF P13/14 X  -      
29
13:00
lör
13:00    
A-lag Dam, Halörhallen
Höllvikens IBF A - Röke IBK A  -      
29
13:30
lör
13:30    
Pojkar 13-14, Lödde Idrottshall
Höllvikens IBF P13/14 X - Malmhaug IBF P13/14  -      
29
14:30
lör
14:30    
Pojkar 11, Nyvångsskolan
IBK Lund P2011 Dalby - Höllvikens IBF P11  -      
29
15:30
lör
15:30    
Pojkar 11, Nyvångsskolan
Höllvikens IBF P11 - Oxie SK P10-13  -      
29
16:00
lör
16:00    
Allsvenskan Herr, Habo Sporthall A
Fagerhult Habo IBK - Höllvikens IBF  -      
29
16:45
lör
16:45    
Pojkar 11, Nyvångsskolan
Höllvikens IBF P11 - Oxie SK P10-13  -      
29
17:30
lör
17:30    
Pojkar 11, Nyvångsskolan
Urdraget lag (Genarp) - Höllvikens IBF P11  -      
30
10:00
sön
10:00    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Höllvikens IBF P13/14 Svart - IFK Klagshamn gul  -      
30
10:00
sön
10:00    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Höllvikens IBF 13-14 Orange - Näsets IBF PF13-14 Orange  -      
30
11:30
sön
11:30    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Näsets IBF PF13-14 Orange - Höllvikens IBF P13/14 Svart  -      
30
11:30
sön
11:30    
Pojkar 13-14, Gyahallen
IFK Klagshamn gul - Höllvikens IBF 13-14 Orange  -      
30
13:00
sön
13:00    
Pojkar 06-07, Nya Stadionhallen
Malmö FBC P06 Magenta - Höllvikens IBF P06/07-2  -      
30
15:00
sön
15:00    
JAS, Halörhallen
JAS » 
Höllvikens IBF - Träslövsläge IF
  -      
30
15:30
sön
15:30    
Pojkar 08-09, Herrestorpshallen
Gårdarike IBK P09-10 - Höllvikens IBF P08  -      
FEBRUARI 2022
 
03
19:00
tor
19:00    
Pojkar 08-09, Toftanäs Sporthall
Malmö FBC P07-08 - Höllvikens IBF P08  -      
05
09:30
lör
09:30    
Pojkar 13-14, Slättängshallen
Höllvikens IBF P13/14 Vit - Malmhaug IBF P13/14-1  -      
05
11:00
lör
11:00    
Pojkar 08-09, Nosabyhallen
Willands IBK P08/09 - Höllvikens IBF P08  -      
05
11:00
lör
11:00    
Pojkar 13-14, Slättängshallen
Malmö FBC P14-15 Riseberga - Höllvikens IBF P13/14 Vit  -      
05
12:00
lör
12:00    
Pojkar 12, Korsbackahallen
Lomma FBC P12-1 - Höllvikens IBF P12 Svart  -      
05
13:00
lör
13:00    
Pojkar 06-07, Halörhallen
Höllvikens IBF P06/07-2 - Munka-Ljungby IBK  -      
05
13:00
lör
13:00    
Pojkar 11, Slättängshallen
IBK Genarp PF11/12 - Höllvikens IBF P11  -      
05
13:00
lör
13:00    
Pojkar 12, Korsbackahallen
Höllvikens IBF P12 Svart - Kävlinge IBK P11/12  -      
05
13:45
lör
13:45    
A-lag Dam, Västergårdshallen
FC Helsingborg - Höllvikens IBF A  -      
05
14:00
lör
14:00    
Pojkar 11, Slättängshallen
Höllvikens IBF P11 - Lomma FBC P12-2  -      
05
15:00
lör
15:00    
H2, Söderslättshallen B
H2 » 
Palmstaden IK A - Höllvikens IBF B
  -      
05
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06-07, Halörhallen
Höllvikens IBF P06/07-1 - Malmö FBC P06 Svart  -      
05
16:30
lör
16:30    
Flickor 03-04, Norrehedshallen
Gantofta IBK - Höllvikens IBF B  -      
05
16:30
lör
16:30    
HJ18, Bjärehovhallen
HJ18 » 
Bjärreds IBK - Höllvikens IBF Gårdarike
  -      
06
12:00
sön
12:00    
Pojkar 12, Gyahallen
Höllvikens IBF P12 Orange - IBK Lund P11 NV  -      
06
14:00
sön
14:00    
Pojkar 12, Gyahallen
Gårdarike IBK P11-13 - Höllvikens IBF P12 Orange  -      
06
15:00
sön
15:00    
Pojkar 06-07, Sallerupshallen
Eslövs IBF FP06/07 - Höllvikens IBF P06/07-2  -      
06
16:30
sön
16:30    
Pojkar 08-09, Killebäckshallen
IBK Lund P08 L - Höllvikens IBF P08  -      
 
08
20:00
tis
20:00    
A-lag Dam, Nya Stadionhallen
Malmö FBC B - Höllvikens IBF A  -      
11
19:00
fre
19:00    
H2, Halörhallen
H2 » 
Höllvikens IBF B - Bjärreds IBK A
  -      
11
19:00
fre
19:00    
Pojkar 08-09, Gyahallen
Höllvikens IBF P08 - IK Stanstad P08/09  -      
11
19:30
fre
19:30    
HJ18, Herrestorpshallen
HJ18 » 
Höllvikens IBF Gårdarike - IBK Lund
  -      
11
20:00
fre
20:00    
Pojkar 06-07, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Höllvikens IBF P06/07-1  -      
12
12:00
lör
12:00    
Flickor 03-04, Halörhallen
Höllvikens IBF B - Emmaljunga GOIF  -      
12
12:30
lör
12:30    
Pojkar 08-09, Gyahallen
Höllvikens IBF P08 - Malmhaug IBF P08  -      
12
14:00
lör
14:00    
Pojkar 06-07, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK P07 - Höllvikens IBF P06/07-2  -      
12
15:00
lör
15:00    
Allsvenskan Herr, Halörhallen
Höllvikens IBF - IBF Örebro  -      
12
16:00
lör
16:00    
A-lag Dam, Halörhallen
Höllvikens IBF A - Willands IBK  -      
 
16
18:30
ons
18:30    
JAS, Helsingborg Arena B
JAS » 
FC Helsingborg - Höllvikens IBF
  -      
18
19:30
fre
19:30    
HJ18, Herrestorpshallen
HJ18 » 
Höllvikens IBF Gårdarike - Skurups IBK
  -      
18
19:45
fre
19:45    
Flickor 03-04, Söderslättshallen B
Palmstaden IK - Höllvikens IBF B  -      
19
13:00
lör
13:00    
Pojkar 08-09, Halörhallen
Höllvikens IBF P08 - Åkarps IBK P08/09  -      
19
13:30
lör
13:30    
Allsvenskan Herr, Lerum Arena A
FBC Lerum - Höllvikens IBF  -      
19
15:00
lör
15:00    
Pojkar 06-07, Halörhallen
Höllvikens IBF P06/07-2 - Malmö FBC P06 Magenta  -      
19
15:30
lör
15:30    
A-lag Dam, Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona - Höllvikens IBF A  -      
20
11:00
sön
11:00    
Pojkar 08-09, Helsingborg Arena B
FC Helsingborg P08/09 - Höllvikens IBF P08  -      
20
13:00
sön
13:00    
Pojkar 06-07, Killebäckshallen
IBK Lund P06 S - Höllvikens IBF P06/07-1  -      
 
23
19:00
ons
19:00    
Allsvenskan Herr, Halörhallen
Höllvikens IBF - Malmö FBC  -      
25
19:30
fre
19:30    
Allsvenskan Herr, Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS - Höllvikens IBF  -      
26
12:00
lör
12:00    
JAS, Halörhallen
JAS » 
Höllvikens IBF - Munka-Ljungby IBK
  -      
26
15:00
lör
15:00    
A-lag Dam, Halörhallen
Höllvikens IBF A - Åstorp/Kvidinge IBS  -      
MARS 2022
 
04
19:00
fre
19:00    
H2, Halörhallen
H2 » 
Höllvikens IBF B - FBC Engelholm A
  -      
04
19:30
fre
19:30    
Pojkar 06-07, Gyahallen
Höllvikens IBF P06/07-1 - Urdraget lag (Engelholm)  -      
05
12:00
lör
12:00    
Pojkar 12, Lerbäckshallen A
IBK Lund P12 NV - Höllvikens IBF P12 Svart  -      
05
13:00
lör
13:00    
A-lag Dam, Herrestorpshallen
Höllvikens IBF A - IK Stanstad  -      
05
13:00
lör
13:00    
Pojkar 11, Pilbäckshallen
IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 - Höllvikens IBF P11  -      
05
13:00
lör
13:00    
Pojkar 12, Lerbäckshallen A
Höllvikens IBF P12 Svart - Malmö FBC P12 Husie  -      
05
14:00
lör
14:00    
Pojkar 11, Pilbäckshallen
Höllvikens IBF P11 - Tygelsjö IK P09-11  -      
05
15:00
lör
15:00    
Allsvenskan Herr, Halörhallen
Höllvikens IBF - Warberg IC  -      
06
10:00
sön
10:00    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Tygelsjö IK P13 - Lomma FBC P13-2  -      
06
10:45
sön
10:45    
HJ18, Helsingborg Arena C
HJ18 » 
FC Helsingborg - Höllvikens IBF Gårdarike
  -      
06
10:45
sön
10:45    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Malmhaug IBF P13 - Lomma FBC P13-2  -      
06
11:30
sön
11:30    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Lomma FBC P13-2 - Höllvikens IBF P13/14 X  -      
06
11:30
sön
11:30    
Pojkar 13-14, Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK PF14-15 - Höllvikens IBF P13/14 Svart  -      
06
12:15
sön
12:15    
Pojkar 13-14, Gyahallen
Lomma FBC P13-2 - Höllvikens IBF P13-14 Y  -      
06
12:15
sön
12:15    
Pojkar 13-14, Skurups Sparbank Arena
Näsets IBF PF13-14 Orange - Höllvikens IBF 13-14 Orange  -      
06
12:15
sön
12:15    
Pojkar 13-14, Skurups Sparbank Arena
Höllvikens IBF P13/14 Svart - Näsets IBF PF13-14 Orange  -      
06
13:00
sön
13:00    
Pojkar 13-14, Skurups Sparbank Arena
Höllvikens IBF 13-14 Orange - Gårdarike IBK P13-14  -      
06
13:30
sön
13:30    
Pojkar 06-07, Dalslunds Idrottshall
Urdraget lag (Åkarps IBK) - Höllvikens IBF P06/07-2  -      
06
15:30
sön
15:30    
Flickor 03-04, Herrestorpshallen
Höllvikens IBF B - Förslövs IF  -      
06
16:00
sön
16:00    
Pojkar 08-09, Killebäckshallen
IBK Lund P09 Sandby - Höllvikens IBF P08  -      
 
08
19:00
tis
19:00    
HJ18, Kulladals Sporthall
HJ18 » 
Malmhaug IBF - Höllvikens IBF Gårdarike
  -      
11
19:00
fre
19:00    
H2, Halörhallen
H2 » 
Höllvikens IBF B - IBK Lund A
  -      
12
12:30
lör
12:30    
Allsvenskan Herr, Salming Arena
Lindås Rasta IBK - Höllvikens IBF  -      
12
15:00
lör
15:00    
A-lag Dam, Häljarps Idrottshall
Urdraget lag (Häljarp) - Höllvikens IBF A  -      
12
15:00
lör
15:00    
Flickor 03-04, Slättängshallen
Lomma FBC - Höllvikens IBF B  -      
12
15:00
lör
15:00    
HJ18, Herrestorpshallen
HJ18 » 
Höllvikens IBF Gårdarike - FC Helsingborg P05
  -      
12
16:00
lör
16:00    
Pojkar 06-07, Halörhallen
Höllvikens IBF P06/07-1 - Åstorp/Kvidinge IBS P06  -      
13
10:00
sön
10:00    
Pojkar 06-07, Qpoolen
Röke IBK P06 - Höllvikens IBF P06/07-2  -      
13
12:00
sön
12:00    
Pojkar 08-09, Halörhallen
Höllvikens IBF P08 - Palmstaden IK P09/10  -      
13
12:00
sön
12:00    
Pojkar 11, Gyahallen
Höllvikens IBF P11 - Höllvikens IBF P12 Orange  -      
13
12:00
sön
12:00    
Pojkar 12, Gyahallen
Höllvikens IBF P11 - Höllvikens IBF P12 Orange  -      
13
13:00
sön
13:00    
Pojkar 12, Gyahallen
Höllvikens IBF P12 Orange - IBK Lund P11 S  -      
13
14:00
sön
14:00    
Pojkar 08-09, Halörhallen
Höllvikens IBF P08 - Munka-Ljungby IBK  -      
13
14:00
sön
14:00    
Pojkar 11, Gyahallen
IBK Lund P11 S - Höllvikens IBF P11  -      
 
17
18:30
tor
18:30    
Pojkar 06-07, Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF P06 - Höllvikens IBF P06/07-1  -      
18
19:00
fre
19:00    
Pojkar 06-07, Gyahallen
Höllvikens IBF P06/07-2 - Eslövs IBF FP06/07  -      
18
19:30
fre
19:30    
HJ18, Brogårdaskolan
HJ18 » 
VV-84 SK Bjuv - Höllvikens IBF Gårdarike
  -      
19
12:15
lör
12:15    
Pojkar 06-07, Helsingborg Arena B
FC Helsingborg P06-Svart - Höllvikens IBF P06/07-1  -      
19
12:30
lör
12:30    
Pojkar 11, Gyahallen
Höllvikens IBF P11 - Västra Ingelstad IS PF 09/10/11  -      
19
13:00
lör
13:00    
Pojkar 13-14, Pilbäckshallen
Tygelsjö IK P14-2 - Höllvikens IBF P13/14 Vit  -      
19
13:45
lör
13:45    
Pojkar 13-14, Pilbäckshallen
Höllvikens IBF P13/14 Vit - IBK Lund P 13 S  -      
19
14:30
lör
14:30    
Pojkar 11, Gyahallen
IBK Lund P2011 Dalby - Höllvikens IBF P11  -      
19
18:00
lör
18:00    
Flickor 03-04, Halörhallen
Höllvikens IBF B - VV-84 SK Bjuv  -      
20
10:00
sön
10:00    
Pojkar 08-09, Aggarpshallen
IBS Svedala P08 - Höllvikens IBF P08  -      
20
15:00
sön
15:00    
H2, Skurups Sparbank Arena
H2 » 
Skurups IBK A - Höllvikens IBF B
  -      
 
Våra Sponsorer