SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar 11
HIBF
Allsvenskan Herr
A-lag Dam
Senior
H2
D3
Junior
JAS
HJ18
Ungdom
Pojkar 08
Pojkar 09-10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar/Flickor 15
Pojkar/Flickor 16
Pojkar/Flickor 17-18
Motion
Oldgirls
Oldboys
Gubbgänget
Arrangemang
Pre-Season Challenge 2023
Summer Camp 2024
Shop
Supporterprylar
Klubbshop
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
HIBF
Allsvenskan Herr
A-lag Dam
Senior
H2
D3
Junior
JAS
HJ18
Ungdom
Pojkar 08
Pojkar 09-10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar/Flickor 15
Pojkar/Flickor 16
Pojkar/Flickor 17-18
Motion
Oldgirls
Oldboys
Gubbgänget
Arrangemang
Pre-Season Challenge 2023
Summer Camp 2024
Shop
Supporterprylar
Klubbshop
HÖLLVIKEN INNEBANDY
HELT VANLIGA STJÄRNOR.
Pojkar 11
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Kontakt
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Kontakt
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojkar D (P10) Södra
2023/24: Pantamera Pojkar E (P11) Svår Vår
2023/24: Pantamera Pojkar E (P11) Södra
2023/24: Skånemästerskapen Pojkar D Grupp C
2023/24: Skånemästerskapen Pojkar E Grupp C
2022/23: Blå Nivå Pojkar A Poolspel
2022/23: Pantamera Pojkar E (P10) Svår Vår
2022/23: Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst
2022/23: Skånemästerskapen Pojkar E Grupp A
2021/22: Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel
2021/22: Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel
2021/22: Pantamera Pojkar E (P09) Södra Vår
2020/21: Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel
2020/21: Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan
OKTOBER 2023
14
12:30
lör
12:30
Gyahallen
Höllvikens IBF P11/10
- IBK Lund P2010 Grön
9 - 3
14
14:15
lör
14:15
Gyahallen
Höllvikens IBF P11
- Lomma FBC P11
6 - 2
21
11:30
lör
11:30
Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK PF10 -
Höllvikens IBF P11/10
4 - 4
22
14:00
sön
14:00
Bjärehovhallen
Bjärreds IBK P11 -
Höllvikens IBF P11
0 - 12
24
18:30
tis
18:30
Bråhögshallen
IK Stanstad P10/11 -
Höllvikens IBF P11/10
2 - 3
NOVEMBER 2023
11
11:00
lör
11:00
Halörhallen
Höllvikens IBF P11
- IK Stanstad P11/12
18 - 2
18
09:15
lör
09:15
Halörhallen
Höllvikens IBF P11/10
- FBC Ystad P10-11
10 - 0
18
12:30
lör
12:30
Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC P10-12 Husie -
Höllvikens IBF P11
1 - 8
26
12:00
sön
12:00
Gyahallen
Höllvikens IBF P11/10
- Lomma FBC P10/11
7 - 2
30
18:45
tor
18:45
Serresjöskolan
Palmstaden IK P11-13 -
Höllvikens IBF P11
4 - 9
DECEMBER 2023
02
13:00
lör
13:00
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF10/11 -
Höllvikens IBF P11/10
5 - 3
03
12:00
sön
12:00
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF P2011 -
Höllvikens IBF P11
1 - 7
09
14:30
lör
14:30
Halörhallen
Höllvikens IBF P11
- IBK Lund P2011 Dalby
6 - 3
10
14:00
sön
14:00
Gyahallen
Höllvikens IBF P11/10
- IBS Svedala P10/11-2
21 - 0
17
12:00
sön
12:00
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF P10/11 -
Höllvikens IBF P11/10
8 - 5
JANUARI 2024
13
14:00
lör
14:00
Gantoftahallen
Gantofta IBK P11 -
Höllvikens IBF P11
4 - 4
13
14:15
lör
14:15
Gyahallen
Höllvikens IBF P11/10
- Tygelsjö IK P10/11
-
20
13:30
lör
13:30
Vipeholmshallen
IBK Lund P2010 Grön -
Höllvikens IBF P11/10
4 - 3
21
15:45
sön
15:45
Herrestorpshallen
Höllvikens IBF P11
- Malmö FBC P10-12 Husie
15 - 0
27
10:30
lör
10:30
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2011 Dalby -
Höllvikens IBF P11
4 - 5
28
12:30
sön
12:30
Gyahallen
Höllvikens IBF P11/10
- Skurups IBK PF10
1 - 1
FEBRUARI 2024
03
11:00
lör
11:00
Halörhallen
Höllvikens IBF P11/10
- IK Stanstad P10/11
3 - 6
10
11:00
lör
11:00
Halörhallen
Höllvikens IBF P11
- FC Helsingborg P11 Blå
8 - 5
11
13:30
sön
13:30
Västervånghallen
FBC Ystad P10-11 -
Höllvikens IBF P11/10
2 - 12
15
19:30
tor
19:30
Slättängshallen
Lomma FBC P10/11 -
Höllvikens IBF P11/10
3 - 6
MARS 2024
02
12:15
lör
12:15
Halörhallen
Höllvikens IBF P11/10
- IBK Genarp PF10/11
2 - 2
02
17:00
lör
17:00
Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm P11 -
Höllvikens IBF P11
1 - 4
10
10:00
sön
10:00
Aggarpshallen
IBS Svedala P10/11-2 -
Höllvikens IBF P11/10
6 - 9
10
15:00
sön
15:00
Gyahallen
Höllvikens IBF P11
- Hofterups IBF P11/12
12 - 2
15
19:00
fre
19:00
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF/Tygelsjö IK P12/13 -
Höllvikens IBF P11
6 - 8
16
12:30
lör
12:30
Halörhallen
Höllvikens IBF P11/10
- Malmhaug IBF P10/11
3 - 5
APRIL 2024
13
09:45
lör
09:45
Skurups Sparbank Arena
Höllvikens IBF P11
- Höganäs IBF P09/10/11
-
13
12:00
lör
12:00
Skurups Sparbank Arena
Åstorp/Kvidinge IBS P10 -
Höllvikens IBF P11
-
13
14:30
lör
14:30
Skurups Sparbank Arena
IBK Lund P2010 -
Höllvikens IBF P11
-
13
16:15
lör
16:15
Skurups Sparbank Arena
Höllvikens IBF P11
- Skurups IBK P10
-
20
08:00
lör
08:00
Halörhallen
Höllvikens IBF P11
- Tygelsjö IK P12/13
-
20
11:00
lör
11:00
Halörhallen
Palmstaden IK P11-13 -
Höllvikens IBF P11
-
20
15:15
lör
15:15
Halörhallen
Höllvikens IBF P11
- FBC Engelholm P11
-
Våra Sponsorer